Flash Movie
ANASAYFA ÖZELLİKLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM
NEDEN GROUT AIDE
UYGULAMA
SIK SORULAN
SORULAR
KATALOG
Online Satış
 
NEDEN GROUT AIDE

 • Grout-Aide derz kalemi su esaslı özel formül içerir. Farklılığı getiren avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
  • A: Derz dolguları; derz harçlarının su ile karıştırılmasıyla elde edilir. Bu sebeple ki Grout-Aide’in su bazlı özel formülü yine su esaslı olan derz dolgularına nüfuz eder ve kirlerin yapışmasını engelleyen bir katman oluşturur. Nüfuz etmesinden dolayı zaman içerisinde soyulma yapmaz, sökülmez, iç mekanlarda çok üzün süre dayanıklılığını korur.

   B: Grout-Aide derz kalemi derz dolgularına nüfuz etmesi özelliği ile izolasyon görevide görür.

   C: Grout-Aide derz kalemi su esaslı formülü sayesinde kokusuzdur.

   D: Zehirli, ağır kimyasallar içermez, ev kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı iç mekanlarda tamamen güvenlidir. Kokusuz formülüyle kullanım esnasında solunum yollarınıza zarar vermez.

   E: Ağır kimyasallar içermeyen formül; uygulama esnasında olası ele bulaşma veya cilt temaslarında cildinize hiçbir zarar vermez. Yarım saat içerisinde elinizi duru su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Uygulamada derzlerin dışına taşmalar olabilir, bu tip durumlarda temizlik amacıyla kullanacağınız bezi de duru su ile yıkamanız yeterlidir. Tinere ihtiyacınız yoktur.

   F: Grout-Aide derz kalemi kokusuz olma özelliğiyle kapalı alanlarda yapacağınız uygulamalarda , uygulama sonrası ortam havalandırmasına gereksinim duyulmaz. Bu da özellikle kış aylarında göz önünde bulundurulması gereken önemli bir özelliktir.

   G: Grout-Aide derz kalemi zehirli kimyasal içermeyen formülü ile ( eğer var ise ) evde beslenen kedi köpek gibi evcil hayvanlar içinde son derece güvenlidir.
 • 1 adet Grout-Aide derz kalemi ile ortalama 8 ila 12 m2 alan yapılır. Bu alanın büyüklüğü döşeli olan seramiklerin ebatları ile orantılıdır.


 • Grout-Aide derz kalemi ile kaplanan derzler tekrar kir tutmaz. Çünkü içerdiği özel formül derzlere nüfuz eder ve üzerinde bir tabaka oluşturarak, kirlerin tekrar derz dolgularının üzerine yapışmasına engel olur.


 • Grout-Aide derz kalemi 2 ila 3 dk. İçerisinde kurur. Boyanın tam olarak kuruması 6 saatlik bir süreç alır, bu süre zarfında derzlerin üzerine kesinlikle su değdirilmemelidir.


 • Grout-Aide derz kalemi su veya diğer deterjanlara karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca dış mekanlarda kullanıldığında UV ışınlarından da etkilenmez.


 • Grout-Aide derz kalemi çift taraflı uca sahiptir. Yıpranan taraf tersine çevrilerek yenilenir.


 • Grout-Aide derz kalemi özel kaydırmaz gribi / tutamacı sayesinde , kullanım esnasında elinizde kayma yapmaz, derzlerin dışına taşma yapmadan doğrusal düz bir uygulama ve konforlu bir kullanım için gerekli yardımı sağlar.


 • Grout-Aide derz kalemi anti bakteriyel formül içerir.


 • Grout-Aide derz kalemi banyo, mutfak gibi ıslak mekanlardaki fayans aralarında oluşan küfü , yosunu yok eder. Uygulamadan sonra küflenmeyi ve yosunlanmayı önler, uygulanan mekanda hijyen sağlar.

 • T : 0212 567 08 30
  F : 0212 567 08 31
  E-mail : info@yeniozel.com
  Merkez efendi Mah. Litros Yolu Maltepe
  Sanayi Çarşısı No:264 Bayrampaşa/İSTANBUL
  Yeni Özel Plastik ve Metal Sanayi Web Sitesidir.Her hakkı saklıdır © 2009